Adrenalin pro děti, klid pro rodiče

Školní výlet je většinou vyvrcholením celého školního roku. Zkuste se zamyslet, kolik školních výletů si ze svého dětství a ranného mládí pamatujete vy? Možná, že nám v paměti uvízne nějaký ten opravdu nepovedený nebo některý z těch, v dobrém slova smyslu, nezapomenutelných. Je ale asi docela těžké pro dnešní náročnou generaci vymyslet a naplánovat něco, co by je skutečně bavilo a na co by děti hned tak nezapomněly.

labyrint (33)

·        Zoologická zahrada?
·        Farma s koňmi nebo jinými zvířaty?
·        Nebo snad nějaké zajímavé muzeum?

To všechno už tu bylo několikrát. A většinou tyto možnosti vystřílí rodiče. Myslím, že jsme uhodili hřebíček přímo na hlavičku. Půjdeme si zastřílet. Ale nikoliv na střelnici a také nikoliv do přírody s kuličkami naplněnými barvou. Navštívíme místo, kde na nás zaútočí zábava laser game praha. A to je přesně to, co děti rozhodně uchvátí.

o   A když se nad tím zamyslíte, tak je to mnohem bezpečnější nežli naplánovat výlet do některého aquaparku nebo lanového města.

Budete chtít být stále lepším

Hra laser game má svá daná pravidla. Není to tedy jen bezhlavé pobíhání a likvidování nepřítele. Hra je určená především pro kolektivy, protože se dá hrát až od počtu pěti hráčů.

·        Na začátku hry jste všichni na stejné lodi – všichni jste označeni modře a čekáte, kdo se stane Agentem.
·        Ten má sice některá privilegia, ale zato se stává terčem modrých hráčů, kteří se mu snaží ukrást jeho červenou výsadu.
Agenta vybírá systém zcela náhodně, a tak se rozhodně nemusíte obávat, že to bylo podle nějakých (vám utajených) kritérií. Hra má jednu zásadní vlastnost, kterou vám potvrdí všichni, kdo ji vyzkoušeli.

DSC_0204

o   Jakmile si zahrajete jednou, už se budete stále vracet.
o   A zanedlouho už nebudete chtít být jen začátečník, ale budete se chtít stát pokročilým.
o   A proč ne přímo expertem?
o   Prostě být stále lepším a lepším.