Být ženou úspěšného muže

Mít status ženy úspěšného muže s sebou bezesporu nese mnoho benefitů. Taková žena si může dovolit nosit drahé věci, navštěvovat VIP místa a dát své děti na tu nejlepší školu ve městě. Má uklízečku, chůvu a kuchařku. Podívejme se ale na život této ženy i z opačné perspektivy.
Pokud se budeme bavit o ženách, které svého muže provázely po celou dobu jeho vzestupu, tedy od samého začátku, šlo o obyčejné ženy, jako jsme my. Pravděpodobně chodily do práce a špinavé ponožky svého muže sbíraly a praly samy. Taková žena je hodna uznání, protože málokterý muž je schopen dosáhnout vrcholu bez podporující, oddané, trpělivé manželky, která v něj věří.
posezení u zámečku

Tato žena – perla si prošla a pravděpodobně denně prochází ne až tak růžovými situacemi.
· Úspěšní muži vedle sebe potřebují samostatnou, silnou ženu, která dokáže své emoce držet na uzdě. Byla byste připravená odsunout své prožívání do pozadí proto, aby váš manžel mohl pohodově fungovat?
· Úspěšní muži jsou zaneprázdnění, nemají mnoho volného času a nevěnují se svým rodinám tak, jak by si každý z členů přál. Často nebývají doma, takže přicházejí o pokroky svých dětí i o každodenní brebentění svých manželek.
podnikatel a podnikatelka s úsměvem
· Úspěšní muži jsou pravděpodobně v hledáčku médií i široké veřejnosti, takže jsou na očích častěji než běžní lidé. Proto má kdekdo pocit, že může soudit a kritizovat nejen je, ale i vzhled, působení a názory celé jejich rodiny, primárně tedy manželky. Žena úspěšného muže tedy musí téměř vždy dbát na to, jak vypadá a co, kde a komu sděluje.
· Na takovou rodinu je vyvíjen velký tlak, který se dotýká nejen dospělých, ale i dětí. Chtěla byste, aby vaše děti musely každodenně obhajovat, kým jsou, jen proto, že média o nich poslala do světa trochu jiný obraz?
náhrdelník z perel
Žen, jejichž každodenní realita obsahuje všechno tohle je hodně, např. také manželka Steva Jobse . Proto tímto článkem chceme vyjádřit úctu všem ženám, které stojí za svými muži v dobrém i zlém, ženám, které podporují své muže, i když to pro ně znamená oběť.