Přizpůsobte si bydlení podle svého stylu

Nikdo vám přece nebude diktovat nebo říkat, jak máte bydlet. Vytvořte si bydlení podle svého vkusu!

design

Každý si můžeme zvolit bydlení takového, jaké si přeje. Neohlížejte se na názory ostatních a zkrátka si zvolte tu pravou volbu pro vás. Mobilní domy jsou skvělé v tom, že jsou energeticky nenáročné. Také se jedná o ekologické bydlení. Dům bude váš a vy se nemusíte už na nikoho ohlížet. Některé typy těchto domů jsou skladem. Velká a široká nabídka skýtá mnoho krásných domovů, jiné si můžete dokonce sami navrhnout pomocí konfigurátoru. Vyberte si například nový dům, který posléze necháte zkolaudovat a můžete dostat číslo popisné a klidně v něm strávit zbytek života. Jistě se malá zahrada a vlastní dům bude líbit jak vaší přítelkyni či příteli, tak třeba posléze i dětem, které si budou mít kde hrát. Čerstvý vzduch je vždy lepší, než panelák na sídlišti, který v tomto směru nemá moc co nabídnout.

květináč

I z malé místnosti může čišet čistota, krása, svěžest, luxus, moderní styl a přepych http://www.lavarohouse.cz/.

Levné bydlení pro každého

Mobilní domy jsou velice levné. Jde o klasické bydlení. Dům bude váš. Budete jej mít ve svém vlastnictví. Pokud na něj nemáte peníze ihned, tak ho můžete splácet například formou hypotečního úvěru případně pomocí essox. Velice rádi vám pomůžeme vybrat financování, které pro Vás a vaši situaci bude vhodné.
Nové typy domů existují hned v několika provedeních. Můžete si vybrat dům malý. Z takových jsou skvělé chatky někde na kraji u lesa, ale také si můžete zvolit sezónní obydlí. Mezi další velice oblíbené druhy patří domy pro celoroční užívání. Některé jsou vhodné k trvalému bydlení. To znamená, že v nich můžete bydlet celoročně. Ničeho se nebojte tyto typy domů jsou kompletně zajištěné. Mají přísun tepla, skvěle se vytápí, nikde neuniká teplo a přitom jsou stále energeticky velice málo náročné.

a.       Zajišťujeme kompletní servis.
b.      Zateplujeme domy.
c.       Upravujeme terén před dovozem domu.
d.      Zprostředkujeme převoz i do těžko dostupných míst, kamkoliv na váš pozemek.
e.       Máme také široký doplňkový sortiment.
f.        Provádíme úpravy, opravy a servis těchto domů.
g.       Vyrobíme Vám úplně nový dům.
h.      Zrekonstruujeme starší obydlí.
i.        Nechejte se inspirovat!